Наказ на наступ

БОЙОВИЙ НАКАЗ.
На наступ

Десант противника висадився в районі південної частини с. Преображенка і після скорого маршу зайняв оборону в районі села Водяне.  Перед переднім краєм оборони, на вузькій ділянці місцевості,  поспіхом встановив мінну перешкоду. Нашому батальйону слід з вихідного положення в районі балки Крута, що навпроти дороги з покриттям, слід атакувати  в південнму напрямку по балці, знищуючи живу силу противника і вогневі засоби на ділянці  балки «Вербна», в подальшому наступати в напрямку ГРЕБЛЯ. Для біль прихованого перемцщення до рубежу атаки , батальйону  слід розділитися на три групи:
  1. рухається по балкі Широка
  2. Рухає\стья по балці Крута
  3. Рухається в обхід для удару в фланг противника по лісосмузі
В склад 1 групи  входять взвода 7 і 8 класів, в склад 2 групи входять  взвода9 і 6 класів, третя група складається з учнів 5 класу.
Група  5 класу здійснюють марш-кидок по маршруту (видає маршрут в кінці наказу з метою виходу десанту Південних в тил і оволодінням прапору противника.
Виходячи з вищевикладеного
Наказую:
  1. Курінним вивести особовий склад на вихідний рубіж атаки
  2. Розвернутися в ланцюг і чекати на сигнал атаки. Сигналом атаки є зелена ракета.
  3. Готовність до бою – 10.00. Звіряємо часи.
  4. Перед виходом на вихідний рубіж командирам взводів перевірити екіпіровку та готовність особового складу до маршу і бою.
  5. Для знищення вогневих засобів десанту по моїй команді  виділяти гранометників, снайперів, саперів. При виявленні вогневих засобів всьому ланцюгу залягати (червона ракета). Відновлювати рух по сигналу зеленої ракети
  6. Я знаходжусь в складі 1 групи. По балці Широка. Командування другою групою доручаю Краснокутському Олександру.
  7. Під час руху не розмовляти, дотримуватись дисципліни строю, не демаскувати себе. В любу хвилину бути готовим до відбиття десанту південних або передових їх підрозділів.
  8. Командирам взводів призначити флангових для спостереження за сусідніми взводами
  9. Командирам взводів обмінятися номерами мобільних телефонів. Зв’язок підтримувати через мобільні телефони. Мій №мобільного……………
10.  Проходи в мінних полях зробити по західному схилу балки Широка, і по східному схилу балки Крута. Першими долають мінні проходи 8 та 9 класи, потім решта. На час переходу 8 і 9 класами 7 і 6  прикривають вогнем .після розгортання в ланцюг 8 та 9 – долають 6 і7 класи. Всі взвода долають мінні проходи в колону по три.
11. Після з’єднання двох груп на рубежі атаки балок Широка і крута всім замаскуватися і чекати на сигнал атаки. Зелена ракета. В цей час я буду направому флангу фронту.
12. Під час атаки всім вести вогонь на ходу. З підходом до противника на 25-30 м закидати першу лінію оборони гранатами.
13. Після долання першої лінії оборони вибити противника з другої лінії оборони і висунутися прискореним маршем лінією взводних подолати водну перешкоду і здійснити марш-кидок на рубіж північна сторона ставу Довгий.
14.  В разі мого виході зі строю, командування батальйоном бере на себе мій заступник Панченко РМ.

Головний консультант                    МВ Залюбовський

Інструкції для дій особового складу

Командири взводів доводять до особового складу завдання. Шикують взвода в колону по три і починають рух по команді «ВЗВОД!, напрям на дерево (кущ, яр) МАРШ!»


При підході до визначеного орієнтиру розгортається взвод в лінію і вказується напрям: «ВЗВОД! Напрям на…., в лінію відділень - МАРШ!». Взвод розгортається в перед бойовий порядок


Коли стане проглядатися лінія  оборони противника подається команда «Відділення! У куща (показує якого) ДО БОЮ!» відділення розгортається  в ланцюг і залягають з відстанню один від одного на 6-8 м (8-12 кроків)
 
Командири взводів оцінюють обстановку, викликають командирів відділень і ставлять  конкретні завдання для відділень
Пересування взводу
Для одночасного переміщення ланцюга взводу подається команда «ВЗВОД!, на такий –то орієнтир, ВПЕРЕД!» особовий склад піднімаються і переміщаються або прискореним кроком, або бігом.

Переміщення відділення
Якщо потрібно провести переміщення окремого відділення то подається команда «1 (2,3) ВІДДІЛЕННЮ! На орієнтир …… короткими перебіжками ВПЕРЕД!» Пробігши 20-40 метрів бійці повинні залягти і відновити перебіжку до досягнення вказаного орієнтиру через 5-10 сек.

Переміщення  перебіжками по одному подаються по  такій команді
« 2 ВІДДІЛЕННЯ! Орієнтир  окреме дерево, зліва, з права по одному ВПЕРЕД!». Бійці лівофланговий і правофланговий схвачуються і стрімко долають відстань в 20-4- кроків і залягають. З зупинкою першого, починає перебіжку другий і досягнувши лінію першого -залягає. І так переміщається все відділення.

Переповзання  ланцюга відділення.
«ВІДДІЛЕННЯ! На орієнтир ……….., повзком, справа, зліва по одному МАРШ!»переповзання проводиться в тому ж порядку, що і короткі перебіжки.

Перешиковування відділення  з ланцюга в колону по одному
«ВІДДІЛЕННЯ! За мною в колону по одному МАРШ!» командир відділення продовжує рух, а бійці на ходу підводяться, змикаються стрімко, і займають свої місця в колоні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий